Under Armour – kvalita a design

Under Armour – kvalita a design

Under Armour – kvalita a design

Motto: „Dělat sportovce lepšími skrze nadšení, design a neúnavnou snahu o inovace.“

Ačkoliv je značka Under Armour na českém trhu žhavou novinkou, ve Spojených státech se během 15 let své existence vypracovala na předního výrobce funkčního sportovního oblečení a vybavení.

Přehled dostupného funkčního oblečení najdete zde:

Historie značky sahá do roku 1995, kdy bývalý hráč amerického fotbalu Kevin Planck, unaven z neustálého střídání propocených triček, navrhuje prototyp funkčního trička vyrobeného z hi-tech materiálů, které by odvádělo pot a udrželo tak hráče v teple a suchu. Počátkem roku 1996 zakládá společnost Under Armour a otevírá obchod v domě své babičky ve Washingtonu, DC. Během následujících 15 let se společnost rozšířila do celého světa a především na americkém trhu je velkým konkurentem značek jako Nike, Adidas či Reebok. Je známa jako tvůrce nové kategorie oděvů, tzv. „performance apparel“ – oblečení pro sportovce podporující jejich výkon.

V současné době pokrývá sortiment této značky téměř dvě desítky sportů a aktivit jako je golf, fotbal, hokej, basketbal, fitness nebo běh. Bez ohledu na určení mají všechny výrobky společného jmenovatele – jsou vyrobeny z kvalitních syntetických vláken, která odvádí pot z povrchu těla, udržují ho v suchu a teple a umožňují tak sportovci dosáhnout maximálního výkonu. Jak však z motta společnosti vyplývá, za jejím úspěchem nestojí jen neotřelý původní nápad, ale také důraz na exkluzivní design a neustálý vývoj nových technologií. Díky tomu v nabídce najdeme jak letní prádlo využívající technologii HeatGear®, tak oblečení, které zahřeje v nadcházejícím zimním počasí, s technologií ColdGear®. O těchto technologiích si více povíme v některém z dalších článků.


Výsledek obrázku pro golf resort pisek

Výdejní místo pro objednávky:

Golf Resort Písek

Kestřany 70

398 21

Otevírací doba:

  Po - Pá     10 - 16 hod. (po tel. domluvě lze jinak)

  So - Ne      Zavřeno

 Volejte prosím na tel. číslo 777 539 139. Děkujeme.

 


Kontakty
obchod@golflevne.cz

734 171 316

Bezpečný nákup - Golf Ověřeno zákazníky - Golf
Přihlašte se k odběru
newsletteru a buďte v obraze.

goedkope voetbalshirts maillot equipe de france ルイヴィトンiphoneケースコピー

1926年に、ロレックスは防水性の防塵時計を製作しました。これは有名なロレックス&リコです。 いわゆるスクワットタイプは、牡蠣の構造を模倣した防水装置で、防水性、防塵性に優れています。 そして、1931年に、ロレックスは "&ldquo。 ロレックスは革新的な精神と優れた品質で多くの優れた優秀な人々の選択となっています。 海の深みから世界の峰まで、氷に覆われた極地から熱い砂漠に至るまで、ROLEXロレックス時計コピーは常にいつものように正確に動作します。
Imitazioni Orologi Rolex Imitazioni Orologi Cartier Imitazioni Orologi Hublot Imitazioni Orologi Tag Heuer Imitazioni Orologi Chopard Imitazioni Orologi Breitling Imitazioni Orologi Patek Philippe Imitazioni Orologi Montblanc Imitazioni Orologi Panerai

počet položek0
cena celkem0 Kč
zobrazit nákupní košík