Under Armour – kvalita a design

Under Armour – kvalita a design

Under Armour – kvalita a design

Motto: „Dělat sportovce lepšími skrze nadšení, design a neúnavnou snahu o inovace.“

Ačkoliv je značka Under Armour na českém trhu žhavou novinkou, ve Spojených státech se během 15 let své existence vypracovala na předního výrobce funkčního sportovního oblečení a vybavení.

Přehled dostupného funkčního oblečení najdete zde:

Historie značky sahá do roku 1995, kdy bývalý hráč amerického fotbalu Kevin Planck, unaven z neustálého střídání propocených triček, navrhuje prototyp funkčního trička vyrobeného z hi-tech materiálů, které by odvádělo pot a udrželo tak hráče v teple a suchu. Počátkem roku 1996 zakládá společnost Under Armour a otevírá obchod v domě své babičky ve Washingtonu, DC. Během následujících 15 let se společnost rozšířila do celého světa a především na americkém trhu je velkým konkurentem značek jako Nike, Adidas či Reebok. Je známa jako tvůrce nové kategorie oděvů, tzv. „performance apparel“ – oblečení pro sportovce podporující jejich výkon.

V současné době pokrývá sortiment této značky téměř dvě desítky sportů a aktivit jako je golf, fotbal, hokej, basketbal, fitness nebo běh. Bez ohledu na určení mají všechny výrobky společného jmenovatele – jsou vyrobeny z kvalitních syntetických vláken, která odvádí pot z povrchu těla, udržují ho v suchu a teple a umožňují tak sportovci dosáhnout maximálního výkonu. Jak však z motta společnosti vyplývá, za jejím úspěchem nestojí jen neotřelý původní nápad, ale také důraz na exkluzivní design a neustálý vývoj nových technologií. Díky tomu v nabídce najdeme jak letní prádlo využívající technologii HeatGear®, tak oblečení, které zahřeje v nadcházejícím zimním počasí, s technologií ColdGear®. O těchto technologiích si více povíme v některém z dalších článků.


Výsledek obrázku pro golf resort pisek

Výdejní místo pro objednávky:

Golf Resort Písek

Kestřany 70

398 21

Otevírací doba:

  Po - Pá     10 - 16 hod. (po tel. domluvě lze jinak)

  So - Ne      Zavřeno

 Volejte prosím na tel. číslo 732 256 314. Děkujeme.

 


Kontakty
obchod@golflevne.cz

734 171 316

Bezpečný nákup - Golf Ověřeno zákazníky - Golf
Přihlašte se k odběru
newsletteru a buďte v obraze.počet položek0
cena celkem0 Kč
zobrazit nákupní košík